Start List

 Name  First name  Club 
 ANDRZEJEWSKI   Karol   ANUFC 
 COOK   Michael   ANUFC 
 DOWNIE   James   ANUFC 
 DRUMMOND   Dale   ANUFC 
 FORD   Amanda   ANUFC 
 GABRIEL   Cris   - 
 HOWARD   Shane   ANUFC 
 MAJOR   Peter   ANUFC 
 MCKAY   Matt   ENGARDE 
 MILLS   Ashley   ANUFC 
 OULTON   Alister   ANUFC 
 ROBINSON   Isabella   ANUFC 
 SANTILLI   Thomas   ANUFC 
 STEVENS   Charlottle   ANUFC 
 ZHANG   Henry   ANUFC 

 

Poules

  Poule No 1        V/MIndicatorHS
STEVENS Charlottle  ANUFC      4 3 0 3   0.000 -10 10
MILLS Ashley  ANUFC    V   V 1 V   0.750 0 16
MCKAY Matt  ENGARDE    V 4   2 2   0.250 -5 13
COOK Michael  ANUFC    V V V   V   1.000 15 20
SANTILLI Thomas  ANUFC    V 3 V 2     0.500 0 15

 

  Poule No 2        V/MIndicatorHS
DRUMMOND Dale  ANUFC      V V V 0   0.750 3 15
MAJOR Peter  ANUFC    0   V 2 3   0.250 -5 10
OULTON Alister  ANUFC    4 0   0 3   0.000 -13 7
ANDRZEJEWSKI Karol  ANUFC    3 V V   V   0.750 8 18
FORD Amanda  ANUFC    V V V 3     0.750 7 18

 

  Poule No 3        V/MIndicatorHS
HOWARD Shane  ANUFC      3 V V 0   0.500 -2 13
DOWNIE James  ANUFC    V   4 V 4   0.500 1 18
ZHANG Henry  ANUFC    4 V   V 3   0.500 3 17
ROBINSON Isabella  ANUFC    1 4 0   4   0.000 -11 9
GABRIEL Cris  -    V V V V     1.000 9 20

 

Poules Ranking

 Rank  Name  First name  Club  Victory/match  Ind.  HS 
 1   COOK   Michael   ANUFC   1.000   15   20 
 2   GABRIEL   Cris   -   1.000   9   20 
 3   ANDRZEJEWSKI   Karol   ANUFC   0.750   8   18 
 4   FORD   Amanda   ANUFC   0.750   7   18 
 5   DRUMMOND   Dale   ANUFC   0.750   3   15 
 6   MILLS   Ashley   ANUFC   0.750   0   16 
 7   ZHANG   Henry   ANUFC   0.500   3   17 
 8   DOWNIE   James   ANUFC   0.500   1   18 
 9   SANTILLI   Thomas   ANUFC   0.500   0   15 
 10   HOWARD   Shane   ANUFC   0.500   -2   13 
 11   MCKAY   Matt   ENGARDE   0.250   -5   13 
 12   MAJOR   Peter   ANUFC   0.250   -5   10 
 13   STEVENS   Charlottle   ANUFC   0.000   -10   10 
 14   ROBINSON   Isabella   ANUFC   0.000   -11   9 
 15   OULTON   Alister   ANUFC   0.000   -13   7 

 

Tableau of 16

    Tableau of 16     Tableau of 8   Semi-finals   Final
   1   COOK Michael   ANUFC   
          COOK Michael 
16                                
            COOK Michael 
   9   SANTILLI Thomas   ANUFC       15/14
          DOWNIE James      
 DOWNIE James   ANUFC  15/8     
              COOK Michael 
   5   DRUMMOND Dale   ANUFC         15/13
          DRUMMOND Dale           
12   MAJOR Peter   ANUFC  15/13          
            DRUMMOND Dale      
   13   STEVENS Charlottle   ANUFC       15/6     
          STEVENS Charlottle        
 FORD Amanda   ANUFC  15/10       
                COOK Michael 
   3   ANDRZEJEWSKI Karol   ANUFC           15/12
          ANDRZEJEWSKI Karol        
14   ROBINSON Isabella   ANUFC  15/3       
            ANDRZEJEWSKI Karol      
   11   MCKAY Matt   ENGARDE       15/5     
          MCKAY Matt           
 MILLS Ashley   ANUFC  15/14          
              GABRIEL Cris 
   7   ZHANG Henry   ANUFC         15/7
          ZHANG Henry      
10   HOWARD Shane   ANUFC  15/13     
            GABRIEL Cris 
   15   OULTON Alister   ANUFC       15/13
          GABRIEL Cris 
 GABRIEL Cris   -  15/5

 

Results

 Rank  Name  First name  Club 
 1   COOK   Michael   ANUFC 
 2   GABRIEL   Cris   - 
 3   ANDRZEJEWSKI   Karol   ANUFC 
 3   DRUMMOND   Dale   ANUFC 
 5   ZHANG   Henry   ANUFC 
 6   DOWNIE   James   ANUFC 
 7   MCKAY   Matt   ENGARDE 
 8   STEVENS   Charlottle   ANUFC 
 9   FORD   Amanda   ANUFC 
 10   MILLS   Ashley   ANUFC 
 11   SANTILLI   Thomas   ANUFC 
 12   HOWARD   Shane   ANUFC 
 13   MAJOR   Peter   ANUFC 
 14   ROBINSON   Isabella   ANUFC 
 15   OULTON   Alister   ANUFC