Start List

 Name   First name   Club 
 ANDRZEJEWSKI   Karol   ANU 
 BURKE   Reily   WAGGA 
 CHOW   John   SYDU 
 GABRIEL   Cris   SPFC 
 JACCARD   Fredrick   UNSW 
 LOGATCHOV   Alex   USYD 
 MANSFIELD   Luke   SHFA 
 MELBOURNE   Terry   SPFC 
 NHEU   Eugene   ANU 
 STEVENS   Rick   ANU 
 WALSH   James   UNSW 
 WILCOCK   Adam   UNSW 

 

Pools

  Poule No 1 V/M Indicator HS
STEVENS Rick Anu   V 1 1 1 V 2/5 -6 13
NHEU Eugene Anu 2   0 2 1 V 1/5 -14 10
WALSH James Unsw V V   V V V 5/5 19 25
WILCOCK Adam Unsw V V 3   V V 4/5 14 23
CHOW John Sydu V V 1 1   V 3/5 5 17
MELBOURNE Terry Spfc 2 4 1 0 0   0/5 -18 7

 

  Poule No 2 V/M Indicator HS
BURKE Reily Wagga   1 V 2 4 V 2/5 -4 17
LOGATCHOV Alex Usyd V   V V V V 5/5 18 25
GABRIEL Cris Spfc 2 0   1 3 1 0/5 -18 7
JACCARD Fredrick Unsw V 1 V   V V 4/5 9 21
MANSFIELD Luke Shfa V 4 V 2   V 3/5 0 21
ANDRZEJEWSKI Karol Anu 4 1 V 2 4   1/5 -5 16

Tableau

 WALSH James   Unsw  
          WALSH James 
16                              
            WALSH James 
 ANDRZEJEWSKI Karol   Anu          15/2
          ANDRZEJEWSKI Karol      
 STEVENS Rick   Anu     15/4     
              WALSH James 
 CHOW John   Sydu            15/5
          CHOW John           
12   MELBOURNE Terry   Spfc     15/3          
            JACCARD Fredrick      
13                                    15/9     
          JACCARD Fredrick        
 JACCARD Fredrick   Unsw           
                WALSH James 
 WILCOCK Adam   Unsw              15/14
          WILCOCK Adam        
14                                     
            WILCOCK Adam      
11   GABRIEL Cris   Spfc          15/1     
          GABRIEL Cris           
 MANSFIELD Luke   Shfa     15/14          
              LOGATCHOV Alex 
 BURKE Reily   Wagga            15/3
          BURKE Reily      
10   NHEU Eugene   Anu     15/5     
            LOGATCHOV Alex 
15                                    15/3
          LOGATCHOV Alex 
 LOGATCHOV Alex   Usyd    

Final Results

 
 Name   First name   Club 
 1   WALSH   James   UNSW 
 2   LOGATCHOV   Alex   USYD 
 3   JACCARD   Fredrick   UNSW 
 3   WILCOCK   Adam   UNSW 
 5   CHOW   John   SYDU 
 6   BURKE   Reily   WAGGA 
 7   ANDRZEJEWSKI   Karol   ANU 
 8   GABRIEL   Cris   SPFC 
 9   MANSFIELD   Luke   SHFA 
 10   STEVENS   Rick   ANU 
 11   NHEU   Eugene   ANU 
 12   MELBOURNE   Terry   SPFC